Warsztaty kulinarne dla dzieci uczą poprzez świetną zabawę

Warsztaty kulinarne dla dzieci Kraków - poznaj aktualną ofertę.

Dzieci kochają pomagać nam w gotowaniu – ozdabiać ciastka bądź przynosić i wybierać składniki. Chciałabyś podsycić fascynację swojego malucha? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak wyglądają takie zajęcia.

Warsztat kulinarny dla dzieci – czy warto zapisać na niego maluchy?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla pociech w przedziale wiekowym od 6-10 lat. Podczas warsztatów dzieci uczą się samodzielności oraz rozwijają swoją pomysłowość i co jest bardzo ważne – zdobywają przydatne umiejętności. A przy tym świetnie się bawią. Nauka nieskomplikowanych przepisów, komponowanie ulubionych smaków oraz wybieranie i mieszanie ingredientów – całość powoduje, że dzieci ochoczo eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się również z zasadami, jakich trzeba przestrzegać w kuchni, co w dużym stopniu wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach asystują również rodzice, dlatego jest to znakomita sposobność do spędzenia wspólnie czasu z dzieckiem. Rodzice mogą przypatrywać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a później poczęstować się tym, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – nawet dla nieposłusznych pociech

Warsztaty trwają trzy godziny i odbywają się w Krakowie. W trakcie kursu maluchy przygotowują danie główne i deser. Młodzi entuzjaści kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – podjąć się pieczenia udekorowanej świeżymi dodatkami, aromatycznej pizzy, ewentualnie przygotować pyszny makaron na słodko lub słono. W trakcie warsztatów grupa przygotowuje też wyborną deser – mus z mascarpone oraz polewą owocową. Nauka powiązana z zabawą to doskonała metoda spędzania wolnego czasu, a własnoręczne szykowanie ukochanych potraw przynosi dzieciakom sporo satysfakcji. Nawet najbardziej przekorny maluch będzie z pasją przykładać się do ozdabiania tortu czy pieczenia smacznej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz wspaniały kontakt z maluchami.

Siedziba:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]