Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia optometrysty Kraków, wejdź na https://voigtklinikaoka.pl.

Dobry wzrok zapewnia pełny komfort życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się dokuczliwych i nierzadko niebezpiecznych dla zdrowia dolegliwości. Kto może poddać się leczeniu wad wzroku?

Korekcja wad wzroku – zabieg bezpieczny i mało inwazyjny

Nie tak dawno temu korygowanie wad wzroku ograniczało się do zakładania okularów lub soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednakże innowacyjne metody korekcji umożliwiające leczenie astygmatyzmu, jaskry, dalekowzroczności, jak również szeregu pozostałych schorzeń. Ogromnie popularna stała się laserowa operacja wzroku, która cechuje się wysoką efektywnością. Taka korekta wzroku jest zabiegiem nieinwazyjnym oraz bezpiecznym, a pacjent w mgnieniu oka wraca do regularnych zajęć. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w klinice okulistycznej, w której zatrudniony jest doświadczony personel, specjalizujący się w nowoczesnych technikach leczenia. Biegły optometrysta pomoże postawić diagnozę, dobrać stosowną metodę leczenia oraz wyeliminować wadę wzroku. Optometryści przyjmujący w klinice okulistycznej mają w dyspozycji najnowocześniejsze aparaty diagnostyczne, więc są w stanie rozpoznać nawet rzadko spotykane dolegliwości oczu.

Czym ponadto zajmuje się klinika okulistyczna?

Kliniki okulistyczne zajmują się także terapią innych schorzeń, np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Innowacyjne metody jego korekcji polegają m.in. na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych czy kształtowaniu rogówki z wykorzystaniem procedury Topoguided. Poza tym lekarze dokonują pomiaru ciśnienia oka, które jest badaniem niezbędnym w ujawnianiu glaukomy, stanów zapalnych i innych niebezpiecznych schorzeń. W klinice okulistycznej tworzy się też mapy rogówki – jest to nieodzowne przed operacją zaćmy lub innymi zabiegami laserowymi. Korekcja wad wzroku to naturalnie nie wszystko – lekarze okuliści zajmują się również innymi przypadłościami, jak przykładowo ciałem obcym w oku czy usuwaniem kaszaków.

Siedziba:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]