Działanie aparatu do fali uderzeniowej

Po więcej informacji o fala uderzeniowa aparat zajrzyj tu.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca wyleczyć schorzenia różnego typu. Kiedy jest używana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie używana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie stosowana w rehabilitacji, ortopedii, medycynie sportowej, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niesłychanie precyzyjny, dzięki czemu terapia daje wyjątkowo dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w przypadku chorób powiązanych z narządami ruchu, jak kolano skoczka, zapalenie ścięgien, bóle w okolicy bioder czy zespół bolesnego barku. Aparat do fali uderzeniowej może być używany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów oraz rehabilitantów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – 80% skuteczności

Używane współcześnie aparaty stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa niezależne kanały oraz aplikatory, co umożliwia zastosowanie terapii u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Siedziba:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]