Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Pragniesz poznać więcej informacji o serwisie okien Warszawa? Skieruj się na https://www.serwismeteo.pl

Regularnie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na różnego rodzaju zniszczenia i wykrzywienia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle oddziałują też warunki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, opady czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]