Zalety sklepów WooCommerce

Tworzenie sklepu WooCommerce - dowiedz się więcej o ofercie na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/

Masz firmę i chcesz poszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli posiadasz już stronę na WordPress, jak również jeżeli nie dysponujesz żadną stroną www i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Dlaczego opłaca się stworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno dojść do wniosku, że ekspresowo pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, posiada mnóstwo atutów. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można bez trudności spersonalizować z użyciem płatnych lub darmowych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem popularnych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na uzyskanie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do obszerniejszemu grupy odbiorców. Dzięki instalacji odpowiednich wtyczek poszerza się również ergonomia sklepu. Bez trudności można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom przekazanie opłaty za zakupy przykładowo za pośrednictwem Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy sprzedaży (generowanie rozmaitego rodzaju statystyk) i integracji z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce powierz ekspertom

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy zlecić specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zadbają o użycie tylko wypróbowanych, niezbędnych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz właściwą semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści utworzą również blog, na którym szybko można przekazywać odbiorcom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub publikować omówienia i poradniki dotyczące sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]