Zabudowy samochodowe na zamówienie – zamów je u polskiego producenta

Branża transportowa wciąż się rozwija, a to z powodu globalizacji, a także otwierania się nowych rynków na eksport oraz import. Z tego powodu potrzebuje także bardziej innowacyjnych rozwiązań, przede wszystkim tych koncentrujących się na udoskonaleniu procesów przewozu towarów. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw permanentnie zmieniającym się potrzebom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – zawsze z surowców najwyższej jakości

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w wytwarzaniu zabudów samochodowych. W ofercie spółki znajduje się produkcja zestawów BDF (do transportu intermodalnego), solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby korzystania z wózka widłowego) oraz kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To też producent przyczep i innych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym wojska oraz zespołów specjalnych. W produkcji używane są jedynie materiały wysokiej jakości, dostarczane przez renomowanych partnerów. Doświadczenie nabyte przez ostatnie 3 dekady pozwala firmie Gniotpol Trailers na tworzenie prekursorskich projektów na najwyższym poziomie, o czym świadczy między innymi sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych do przewozu szczególnie wymagających towarów.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowe usługi serwisowe

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym warsztacie w mieście Malnia oraz w paru autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej niezbędne naprawy przeprowadzane są na obszarze całej UE w terminie określonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o asekurację odbiorców, którzy wykonują naprawy na własną rękę. Części zamienne do naczep firmy są dostępne w każdej chwili, co minimalizuje czas oczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu wyraźnie skraca to serwis zarówno błahych usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Źródło zdjęcia – gniotpol-trailers.com.