Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Przyjęcie weselne - tu znajdziesz więcej informacji o pełnej ofercie.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina narzeczonych oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest wybór odpowiedniego miejsca na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten ważny dzień w komfortowych warunkach.

Dom weselny – jak wybrać?

Poszukując lokalu na wesele para młoda musi rozważyć parę znaczących czynników. Na wstępie musi ustalić liczbę uczestników wesela, aby być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, aby mieli możliwość zatańczenia. Poza tym narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu położony jest dom weselny oraz czy droga do niego nie będzie utrudniona. Jeśli na wesele zaproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innej miejscowości, należy szukać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się duża sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, wybranie menu i dekoracja sali. Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

A może pałac na zabawę weselną?

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zaplanować przyjęcie ślubne w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć ponad setkę osób. Wesele można urządzić również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zwykle dłużej niż 40 minut.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]