Profesjonalne sprzątanie grobów

Zamów sprzątanie grobów Kraków.

Wygląd nagrobków zmarłych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zająć – także, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Największe trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w innej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą pozostać brudne – doskonałym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, czyli montaż ławek oraz pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, jakie trzeba opłacić osobom opiekującym się pomnikami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – gdy decydujemy się na jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Jeśli jednak chcielibyśmy, by firma czyściła nagrobek co cztery tygodnie, musimy pogodzić się z kosztem około czterystu zł rocznie. Warto też dodać, iż koszty uzależnione są również od wielkości nagrobków, a najdroższe będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]