Parking przy Balicach – zalety i udogodnienia

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz bez problemu dotrzeć na terminal, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które zapewnia monitorowany parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – co zrobić z autem?

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około pół godziny jazdy autem, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Rozwiązaniem jest parking długoterminowy znajdujący się blisko portu lotniczego – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking przy Balicach – utwardzona nawierzchnia

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez całą dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić nawet na kilka tygodni – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po 2-tygodniowym urlopie za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić wygodnie przelewem internetowym lub gotówką przy kasie.