parking przy lotnisku w krakowie

Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Główne zalety podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju transport zdobył duże uznanie, to komfort, sposobność trafienia także w najbardziej odległe miejsca naszego globu i szybkość. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością konieczność dojechania do portu lotniczego – a multum osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne zagadnienia łączące się z dotarciem do portu lotniczego własnym autem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Podróżujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć własnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego obok samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, zatem w trakcie podróży nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji przez internet, wobec tego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca zostawić pojazdu. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niezwykle przydatne w czasie opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia obsługi

Gdy wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się również szeregu udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Prócz tego podróżni mogą liczyć na asystę pracowników parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo ubytek powietrza w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]