Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Kliknij w to miejsce, aby zlecić organizację imprez firmowych w Krakowie.

Przyjęcia firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne i plenerowe pikniki dla pracowników i ich bliskich, zadaniem których ukształtowanie głębokich więzi między zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, aby celebrować otrzymane nagrody branżowe, a także rozmaite szkolenia, sympozja czy gale dla kontrahentów biznesowych. Takie imprezy muszą być dobrze przygotowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Gdzie wyprawić imprezę firmową?

O ile nie posiadamy w firmie dużych wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich bankietu, należy szukać ofert najmu lokali, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników wydarzenia. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoją estetyką do rangi organizowanego wydarzenia. Ekskluzywne bankiety dla wspólników spółki, podczas których fetowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą być zorganizowane w byle jakiej sali. Należy w takich przypadkach urządzić imprezę w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które dobitnie uwydatni prestiż uroczystości. Z kolei jeżeli na event sproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w najbliższym sąsiedztwie lokalu, warto wybrać salę, zlokalizowaną obok bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Organizacja imprezy firmowej – zagwarantuj zaproszonym najlepszą obsługę

W toku organizacji imprezy firmowej nie wolno przegapić tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Zalecanym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania doświadczonej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie we wskazaną lokalizację pysznych potraw dla gości, ale również doradzi jakie dania uwzględnić w menu i zajmie się nakryciem stołów. W trakcie pokazowych gal wskazane jest również zagwarantowanie gościom doskonałej obsługi. Opłaca się więc postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, lecz i zdumiewające wizualnie dania oraz kelnerów, którzy podadzą posiłki do stołu w szykowny sposób.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]