sala na 18 kraków

O czym pamiętać organizując 18 urodziny – sala, wystrój, catering

Na ogół z okazji różnych rocznic, imienin bądź urodzin nie planujemy żadnych zabaw z krewnymi oraz znajomymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Lecz są takie momenty przełomowe życia, których właściwe uczczenie jest w zasadzie obligatoryjne, a jednym z nich jest zdecydowanie pełnoletność, innymi słowy – “osiemnastka”.

Znaleźć lokal na 18 urodziny czy zorganizować imprezę w domu?

Wraz z nadejściem 18 urodzin wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła spożywać i kupować alkohol, oddawać głos w wyborach, zaczyna rozliczać się z fiskusem oraz ubiegać się o posady urzędnicze. Jednakże kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak poważnych kwestiach – dla młodych najistotniejsza jest możliwość urządzenia jedynej w swoim rodzaju imprezy z kolegami. Można kolejny raz zrobić “domówkę”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie będzie. Stąd lepszą drogą jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć paru znajomych postanawia zorganizować razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia dość pojemnego lokalu, lecz równocześnie umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących dużą przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która zapewni najlepsze menu imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę w plenerze? Wyszukaj lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim duży namiot i zorganizować grill.

O czym jeszcze musisz pamiętać, kiedy organizujesz 18 urodziny?

Wszyscy mają świadomość, iż zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie nie wzbraniają się od napojów alkoholowych. Zalecamy z tego powodu koniecznie zadbać o to, żeby niepełnoletni, a wszak może ich nie brakować pośród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Właściwy wygląd sali też jest bardzo ważny, żeby zaproszeni kompletnie zanurzyli się w atmosferze zabawy. Polecamy zatem wybrać salę na urodziny, która zadba o ozdobienie przestrzeni według wskazówek solenizanta, jak również optymalnie rozlokuje stoły z napojami i przekąskami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” doskonale sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na drobnych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo zjeść bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dopasuje menu zarówno do charakteru imprezy, jak i do zasobności portfela i budżetu klienta.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]