Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Sala na przyjęcie - dowiedz się więcej o ofercie na palacradziwillow.pl.

Kiedy ktoś mówi o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z weselem. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przybywa grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to również przyjęcia z okazji 18-tych urodzin, komunie czy chrzty. Jeśli wykaz zaproszonych gości jest bardzo długi, przeważnie nie damy rady zaplanować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z oferty firmy cateringowej

Każdy rodzaj uroczystości wiąże się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka lub imieniny, w której będą brać udział głównie osoby dorosłe, gościom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę na tańce. Z kolei zabawy, w których znaczną grupę uczestników stanowią kilkulatki, m.in. komunie czy ceremonie chrztu, rekomenduje się zorganizować w miejscu, które oprócz użyczenia sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się za szybko uroczystością i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Przekąski oferowane uczestnikom również wypada dopasować do okazji. Organizując takie wydarzenie zaleca się zatem sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zadba o smakowite dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 osób!

Wynajęcie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudne, aczkolwiek rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście dworskiej oprawie odbywają się tu chrzciny, przyjęcia komunijne i – rzecz jasna – wesela, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których wygodnie można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się aż trzystu gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów świadczy kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania posiłków, poprzez rozstawienie oraz dekorację stołów, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]