Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Więcej informacji o cateringu na wesele.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie lub wesela, od wielu już lat przestały być organizowane w domu zaledwie dla bliskich krewnych i znajomych. Dziś są to przyjęcia, w których uczestniczy nieraz ponad sto osób. Oczywiste jest więc to, iż jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę wymyślić jadłospisu, a potem naszykować i dostarczyć potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie może trwać parę godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć duży popyt na catering weselny.

Catering na wesele – wyborne posiłki, które zachwyci gości

Organizowanie imprezy weselnej to wielki stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wysyłanie zaproszeń, dobór dekoracji sali, sporządzanie listy gości oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba zagwarantowania stosownej ilości trunków i przekąsek podawanych w trakcie imprezy, a co istotne – przygotowanie gorących dań, które urzekną gości i zbiorą ich przy stole. Główny posiłek na weselu powinien mieć doskonałą oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, aby stoły były poprawnie nakryte i pięknie przystrojone, dania były pyszne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, a także aby obsługa profesjonalnie podawała biesiadnikom następne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych szefów kuchni, kelnerów i managerów, gotowych na obsługę imprez zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych urządzanych w plenerze.

Catering na wesele – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Wesela kierują się swoimi regułami, tak w przedmiocie aktywności dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły posiadają ułożony wstępnie spis sugerowanych dań głównych, napojów i deserów zgodnych z estetyką wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient może zatem samodzielnie złożyć kartę dań z sugerowanych dań. Powinno się jednakże zaakcentować, że firmy oferujące usługę cateringu na wesele są także otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie kontrahenta podejmują się przyrządzenia indywidualnych zestawów potraw.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]