Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Kliknij tu jeżeli potrzebujesz zlecić catering dla firm.

Ważne negocjacje biznesowe, warsztaty albo sympozjum – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed koniecznością zaplanowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które na ogół nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów i posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeśli urządzane spotkanie zainteresuje wiele osób, wypada skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering biurowy – jak działa ta usługa?

Kursy oraz konferencje biznesowe to wydarzenia trwające przeciętnie po 7-8 godzin, częstokroć nawet przez kilka kolejnych dni. Ich partycypanci odbierają dokładny grafik prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są zazwyczaj dwie-trzy kwadransowe przerwy, w trakcie których nie da się zjeść kompletnego obiadu w pobliskiej restauracji. Z tej przyczyny nieodzowne jest zagwarantowanie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść podczas przerwy, a jeśli organizator pozwoli, nawet wziąć na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o pobrudzenie odzieży i dłoni. W ramach oferty cateringu firmowego użyczany jest też sprzęt do przyrządzania ciepłych napojów.

Planujesz szkolenie? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Bufet kawowy jest niezwykle istotna, daje wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po kilku godzinach wytężonego skupienia. Oprócz tego jest to także szansa rozmowy z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźniejszej atmosferze zagadnień omawianych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który stoi na stołówkach biurowców, nie ma szans dorównać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście renomowanych konferencji czy płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z tekturowych pojemniczków, jedząc przyniesione z domu lub zakupione po drodze w spożywczaku kanapki. Zamówienie usługi cateringu firmowego podkreśli więc rangę wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator pomyślał też o wygodzie gości.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]