Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Szukasz więcej wiadomości o najlepszej ofercie WordPress aktualizacji? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na wpmagus.pl

WordPress, który został opracowany głównie jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się bardzo popularnym systemem zarządzania treścią. Ze względu na to, że jest szybki oraz bez trudności można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, korzysta się z niego aktualnie do tworzenia sklepów internetowych oraz wielopłaszczyznowych stron firmowych. Jednak ten CMS może być źródłem niemiłych niespodzianek, toteż ważną i konieczną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o regularnym wdrażaniu kolejnych edycji CMS-a

Utrzymywanie strony na najświeższej edycji systemu zarządzania treścią jest z pewnością podstawą jej bezpieczeństwa. Nieraz jednakże przedsiębiorstwa po postawieniu strony zaniedbują okresowe wdrażanie nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co narażają witrynę na zainfekowanie przez wirusymalware bądź ataki cyberprzestępców. W dodatku, mimo że WordPress jest niezmiernie nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować akcydentalnymi kłopotami z właściwym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Dlatego istotne jest, żeby działanie to przeprowadzała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału IT, warto polecić aktualizowanie WordPressa profesjonaliście.

Aktualizacja WordPressa – oferta dla dużych i małych przedsiębiorstw i freelancerów

Usługa opieki technicznej nad stroną www to oferta kierowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak dużych jak i mniejszych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o poprawne i trwałe działanie ich strony, a także zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest też blogerom i freelancerom utrzymującym własne strony www. W podstawowym dostępnym pakiecie znajduje się przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych oraz usuwanie następstw zawirusowania. W pakietach rozszerzonych oferowane są też wszelkiego typu monitoringi (przykładowo zmian zawartości, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]