Wynajem szalunków – dla kogo jest to rozwiązanie?

Szukasz szczegółowych wiadomości o najlepszej ofercie wynajmu szalunków Kraków? Doskonale trafiłeś! Wejdź na https://abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej stosowanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego typu forma, w którą wylewany jest cement – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często robione są ze sklejki, ale spotyka się również wersje zrobione z metalu, a niekiedy również tworzyw syntetycznych. Innymi ważnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Niestety z uwagi na wysokie ceny nie wszystkie firmy budowlane posiadają własne szalunki. Kiedy będą potrzebne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – tym bardziej, że wynajem szalunków to dziś naprawdę popularna usługa.

Kiedy postawić na wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków będzie trafionym rozwiązaniem dla firm często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, ponieważ jak już wspomnieliśmy, będą one w tym celu niezbędne. Jeżeli zaś wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej firmy, warto rozważyć atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Przede wszystkim ze względów finansowych – wynajęcie szalunków parę razy w sezonie okaże się bardziej korzystne niż ich zakup. Warto nadmienić także o komforcie, ponieważ przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować pokaźne koszty.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, warto dokładnie zastanowić się nad tym, jaka firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją wybrać? Najlepiej zdecydować się na usługi ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – dzięki temu otrzymamy pewność, że szalunki okażą się solidne i funkcjonalne. Bardzo ważna okaże się również obsługa klienta – w przypadku, gdy zbliża się czas rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wahania się warto zaś wejść do internetu, by dowiedzieć się, co o ofercie konkretnej firmy mówią wcześniejsi klienci.

Siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]