Nowatorskie projekty domów drewnianych

Potrzebujesz zobaczyć, kto sporządza projekty domów drewnianych całorocznych? Koniecznie zajrzyj na barteksitarski.pl.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowatorska konstrukcja powoduje, że tego typu budynki nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale są również komfortowe. Czy domki z bali mogą być używane jako nieruchomości całoroczne? Gdzie wyszukać fachowca, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – duże oszczędności

Całoroczne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Ogromna ilość atutów powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż domy z cegły. Mały ciężar domu oznacza większe oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z prefabrykatów. Odchodzą również czynności związane z ze schnięciem zaprawy. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie różne światy. Domy drewniane nowoczesne zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki nowatorskim rozwiązaniom dają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – naturalne prefabrykaty

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości zrobione z surowca naturalnego, dzięki czemu w pomieszczeniach panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane cechują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy stosować drogiej termomodernizacji. Ważnym atutem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można konstruować także poza sezonem, bo całość prac wykonywana jest na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym specjalistom.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]