Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków - więcej o tej usłudze odnajdziesz tutaj.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Należy więc zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz wydaje się łatwe, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Aby jego propozycje zostały urzeczywistnione, zwykle potrzebny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]