Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Zgłoś się do biura projektów Kraków, aby skorzystać z doświadczenia specjalistów.

Pracownia architektoniczna oferuje obszerne spektrum usług – pomaga spełniać marzenia osób, które chcą zamieszkać w komfortowym i praktycznym domu, ale też kieruje swoją ofertę do firm oraz instytucji. Architekt może przygotować całościowy projekt obiektu, a w następnej kolejności czynnie kontrolować rozwój prac, zaplanować renowację budynku lub wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektów?

Szukasz pomysłowych, innowacyjnych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych domków w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie praktyczny, a równolegle po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów oferujemy zarówno te zgodne z aktualnymi trendami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektów – co pomogliśmy wybudować

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków użyteczności publicznej. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, biura, pensjonaty i budynki rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki projektowanego budynku. Nasza pracownia architektoniczna może też zaplanować funkcjonalne i przestronne garderoby, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]