Nowoczesne stoliki kawowe – piękne i praktyczne meble do salonu

Stoliki kawowe nowoczesne kupisz na https://bit.ly/3yGdE0y.

Stolik kawowy jest ważnym meblem, który wciąż można spotkać w większości europejskich domów, choć niekiedy zdarza się, iż niektórzy projektanci wnętrz czasem nie wykorzystują go w swoich aranżacjach. Nie jest to zadziwiające, ponieważ łączy on w sobie nie tylko funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną.

Stolik kawowy – czy jest przydatny?

Polacy większość czasu przesiadują w pokoju dziennym. W tym pokoju wypoczywamy, podejmujemy gości, oglądamy filmy, czytamy i tu częstokroć również spożywamy posiłki. Naturalne jest wobec tego, że meble użyte w salonie muszą komponować przestrzeń, która daje poczucie komfortu, ale która też umożliwia jej praktyczne wykorzystanie. Stolik kawowy, jak podpowiada sama nazwa, jest w głównej mierze meblem, na którym kładziemy filiżanki z herbatą czy kawą oraz ciasta, wówczas kiedy podejmujemy gości, ale również kiedy odprężamy się z bliskimi. Inne wykorzystanie stolika kawowego to miejsce trzymania niewielkich urządzeń i przedmiotów, po które raz za razem sięgamy, przykładowo tabletu, okularów, pilota do TV lub czasopism, które w danym momencie czytamy. Jest to też punkt, gdzie można łatwo umieścić niewielkie ozdoby, jak świeczniki lub potpourri z suszonych kwiatów.

Nowoczesny stoliki kawowe – postaw na ofertę nagradzanych projektantów

Mimo swoich wielu zastosowań stolik kawowy powinien być w zasadniczo niewidoczny, a więc trafnie dopasowany w plan wnętrza. Jest to najczęściej niski mebel – jego wysokość to zwykle 50 cm, dlatego że nie powinien przesłaniać przestrzeni salonu, ale także umieszczone na nim filiżanki z napojami i przedmioty muszą być na wyciągnięcie ręki osób, które ich używają. Współczesne stoliki kawowe konstruowane w studiach doświadczonych projektantów rewelacyjnie godzą w sobie rolę użytkową oraz dekoracyjną. Rozpiętość form tych stolików kawowych sprawia, iż klient bez problemu odszuka model odpowiedni do stylu paryskiego, retro czy do loftu. Warto zamawiać meble rzemieślnicze, wykonane ręcznie z drewna, z zachowaniem najwyższych standardów, co jest gwarancją, że będą nie tylko mocne, ale także będą rewelacyjnie się prezentować.

Siedziba:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]