Wybierz termin, miejsce i atrakcje – egzotyczne podróże szyte na miarę

Wyprawy egzotyczne - ta niebywała oferta Was usatysfakcjonuje

Podróże odprężają, wpajają nam poszanowanie dla odmiennych kultur i narodów, pomagają odciąć się od codziennego zgiełku oraz kształcą imaginację. Najbardziej zapamiętujemy te, które wiodą nas w odległe obszary, zupełnie różniące się od naszej europejskiej rzeczywistości. I choć niewiele osób ma duszę wagabundy, każdy powinien bodaj raz wybrać się na egzotyczną wyprawę w jakiś orientalny zakątek świata.

Biuro podróży egzotycznych zorganizuje dla Ciebie unikatowe wakacje

Zaplanowanie wyprawy egzotycznej jest skomplikowanym zadaniem. Z tej przyczyny statystyczny turysta korzysta w tym celu z biur turystycznych. Mają one w swojej ofercie jednakże z reguły mało interesujące wakacje w popularnych ośrodkach, wyjazdy organizowane są w wieloosobowych grupach, a ich harmonogram zazwyczaj nie bierze pod uwagę odwiedzania atrakcji turystycznych danego regionu. Jeżeli marzysz o autentycznie nieprzeciętnej wyprawie, zapoznaj się z ofertą biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w organizacji podróży szytych na wymiar, czyli zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta. Po uzgodnieniu z zamawiającym miejsca, daty wyjazdu oraz sugerowanego kosztu podróży, biuro rezerwuje bilety lotnicze i noclegi, a także opracowuje skrupulatny plan wczasów. Co więcej biuro daje także garść istotnych porad podróżniczych, czyli co warto zobaczyć, gdzie wypocząć, gdzie znaleźć smakowity posiłek oraz sygnalizuje czego się wystrzegać w odwiedzanym regionie.

Wyprawy egzotyczne – odwiedź Indonezję bądź Tanzanię

Bez względu na to jaki rodzaj podróży uwielbiamy, w ofercie biura podróży egzotycznych każdy odkryje coś dla siebie. Nowożeńcy mogą spędzić błogie tygodnie relaksując się na plażach Tanzanii lub Indonezji – to znakomite miejsca na podróż poślubną. Dla entuzjastów pełnego relaksu biuro znalazło perfekcyjne miejscowości w Filipinach, Meksyku oraz Tajlandii. Z kolei osoby aktywne mogą przemierzać samochodem Nową Zelandię, połazić po górach w Himalajach, podziwiać majestatyczna Lwią Skałę na Sri Lance czy eksplorować podziemną rzekę na Filipinach. Nie brakuje również propozycji egzotycznych wypraw dla rodzin z dziećmi.

Źródło fotografii – relaksmisja.com.

Siedziba:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]