Oświetlenie dla automotive i mobility – kto je produkuje?

Jesteś zainteresowany ofertą producenta oświetlenia dla automotive i mobility? Zajrzyj w to miejsce, żeby zdobyć więcej informacji.

Bardzo istotnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Złe ustawienie świateł lub zbagatelizowanie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie spowodować groźną sytuację na trasie, co częstokroć kończący się kolizją. Korzystanie z wysokiej jakości niezawodnego oświetlenia jest kluczowe zwłaszcza w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe codziennie musi zapewnić bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z polskich dostawców niezawodnego oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Producent oświetlenia samochodowego – nie tylko lampy tylne, boczne i przednie

Właściwie w asortymencie OE Industry znajdziemy każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp bocznych, przednich oraz tylnych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, spółka dostarcza także LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w złych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego maszty oświetleniowe, naświetlacze oraz najaśnice, które stosowane są między innymi przez kierujących pojazdami off-road, specjalnymi czy agro. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też używane przez nieliczne służby światła białe i niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które zauważalnie podnoszą komfort życia profesjonalnych kierowców, którzy spędzają wiele dni w trasie. A to raptem część produktów spółki OE Industry.

Spółka OE Industry urzeczywistni każdą wizję zamawiającego

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, iż spółka ta nie jest przeciętnym producentem oświetlenia do autobusów. To wykwalifikowany zespół ekspertów gotowy wcielić w życie wizję zamawiającego, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego projektu, przez budowę prototypu, aż po certyfikację. Co ważne, OE Industry udziela też wsparcia posprzedażowego. Wskutek budowania kompetentnego zespołu fachowców, wnikliwych analiz oczekiwań swoich kontrahentów oraz silnej presji na wszechstronne testowanie swoich produktów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

Siedziba:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]