Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Sprawdź, gdzie zamówić shutters.

Planując wystrój wnętrza, rzadko przeznacza się wiele uwagi na okna. Zwykle decyzja pada na szablonowe rozwiązanie, czyli zasłony i firany, które niekiedy łączone są z roletami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno budujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Okiennice dekoracyjne shutters – nowość w europejskim budownictwie

Najważniejszą właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych ruszają się, a więc można łatwo je ułożyć pod rozmaitymi kątami, w zależności od potrzeb lokatorów. Producenci wykonują je z drewna, z płyt MDF, a także PCV. Shuttersy zakłada się zwłaszcza na oknach, aczkolwiek wyśmienicie sprawdzają się także na drzwiach garderoby. Okiennice wewnętrzne shutters to co prawda element okna, który w w Europie domach wykorzystuje się wciąż dość rzadko, ale gros z nas na pewno widziało je na ekranie telewizora lub w kinie, ponieważ tego typu okiennice są niesłychanie popularne na terenach z ciepłym klimatem, czyli w USA i w krajach śródziemnomorskich.

Shuttersy pasują do przeróżnych stylów wnętrz

Prócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters wspaniale się prezentują, mają one także zastosowanie. Przy ich użyciu można pasywnie regulować użycie padającego światła: w gorące miesiące ograniczać nagrzewanie się pokojów, a zimą – zapobiegać stracie ciepła. Okiennice wewnętrzne bardzo dobrze komponują się z przeróżnymi stylami wnętrz i da się je założyć je na zdecydowanej większości okien. Wytwarza i instaluje się je na zlecenie, co skutkuje tym, iż są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom nader atrakcyjny wygląd, zatem wpływają na zwiększenie wartości domu. Trzeba także zaznaczyć, że nachylenie lameli shuttersów jest ustawiane bez wykorzystania linek, co posiadacze zwierzaków czy rodzice małych dzieci, które zagmatwać wystające sznurki, uznają z pewnością za sporą zaletę.

Siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]