Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo to także kawy single origin

Kliknij tu jeśli interesuje Cię Tchibo kapsułki.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i powoli zdobywała sobie tysiące zwolenników. Ten wygodny proces umożliwia zaparzenie napoju wysokiej jakości w niesłychanie nieskomplikowany sposób – wystarczy umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w ekspresie, dodać wodę do pojemnika i już po kilkunastu sekundach można rozkoszować się aromatyczną kawą.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy parę systemów takiego parzenia kawy. Ten należący do niemieckiej firmy Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki Tchibo Cafissimo różnią się formą od innych, co przez wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie od jednego wytwórcy. Problem ten dotykał każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – również w Polsce – wiele ich zamienników. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten stworzył linię kaw single origin, nazywanych inaczej kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, że wywodzi się z jednego gatunku, uprawy oraz zbioru. Smak takiej kawy jest unikalny, gdyż uformowało go wiele najrozmaitszych elementów, na przykład pogoda panująca w roku wzrostu roślin. Dodawanie do kaw speciality dodatków aromatyzujących lub mleka zagłusza ich niepowtarzalny nuty smak. W sprzedaży kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Angoli (robusta), a także z Kolumbii i Etiopii (arabika). W tych ziarnach mocno odczuwalne są naturalne nuty kakaowe, kwiatowe i czekoladowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w urzędach lub pensjonatach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoki i zwykle mieści się w przedziale 1,10-1,50 zł. Nietrudno wyliczyć, że taka kawa jest kilka razy tańsza niż podobny napój serwowany na stołówkach w biurze czy w kawiarniach w galerii. Przystępne ceny oraz nietuzinkowe wzornictwo urządzeń na kapsułki sprawiają, że coraz częściej znajdują one miejsce w naszych kuchniach. Za ich sprawą będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a zarazem zaserwujemy koleżankom wysokiej jakości kawę w czasie weekendowych spotkań, bez obaw o duże koszty. Jeśli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się wcześniej czy są zgodne z posiadanym przez nas sprzętem.

Siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]