Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Chcesz nabyć maski ochronne? Wejdź na https://bit.ly/2Enku3J

COVID-19, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, kompletnie przeistoczył nasze relacje społeczne i bieg życia. Reguły dystansu społecznego nakładają konieczność korzystania ze rozmaitych środków, których rolą jest ochraniać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem zarażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do przychodni lub biura, gdzie najczęściej przebywamy w większej zgrupowaniu ludzi, winniśmy zawsze nosić na nosie oraz ustach ochronną maseczkę. Co jednak uczynić, jeśli dusimy się w popularnej maseczce z materiału?

Trwała ochronna przyłbica zabezpiecza podobnie jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które uważają bawełniane maseczki ochronne za niewygodne i mają problemy z oddychaniem podczas ich noszenia, powinny sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona przed zakażeniem wirusem w takim samym zakresie jak maseczka chirurgiczna, tzn. zasłania usta oraz nos, ale przy tym umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej głównymi zaletami są trwałość, komfort i jedynie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 10g. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być używana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym założeniu można zdezynfekować, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (nawet do 30 razy!) w wodzie z detergentem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej ochronnej przyłbicy?

Mini przyłbicę zaleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby w podeszłym wieku, mające trudności z oddychaniem, starsze oraz sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy muszą nosić ochronne maski podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Działa ona z FaceID, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]