Supermarket czy sklep z winem? Gdzie kupować ten alkohol?

Sklep z winem Kraków - wszystko, czego potrzebujesz, w zasięgu ręki.

Wino to niezrównany współtowarzysz wykwintnych kolacji, służbowych eventów i rodzinnych imprez okolicznościowych. Jest tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a wachlarz aromatów, smaków i zróżnicowanie cen pomiędzy poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest zapewne największa wśród świata trunków alkoholowych.

Potrzebujesz wina o oryginalnym aromacie? Korzystaj ze sklepu z winem!

Wybierając wino dla własnej przyjemności albo przygotowując ważną uroczystość na ogół sięgamy po trunki dostępne w pobliskim markecie. Kupimy tam najpopularniejsze wina w przystępnej cenie, aczkolwiek rzadko znajdziemy tam trunków o naprawdę oryginalnym smaku. Dodatkowo nieraz przy zakupie jesteśmy skazani wyłącznie na informacje na etykiecie, bo personel sklepu zwykle nie ma wystarczającej wiedzy, by doradzić w wyborze najlepszej butelki. Osoby, którym zależy na idealnym doborze wina pod planowane danie albo które poszukują nowych, nieznanych wcześniej aromatów wina, powinni zatem zaufać pasji i doświadczeniu pracowników sklepów wyspecjalizowanych w sprzedaży wina.

Sklep Winnica z Krakowa – wino, degustacje oraz szkolenia

Krakowski sklep z winem Winnica posiada w asortymencie nie tylko uważnie wybrane wino z całego świata (m.in.. ze Słowacji czy z Hiszpanii, ale również nalewki, miody pitne i cydry oraz wysokiej jakości ręcznie wytwarzane czekolady. W asortymencie sklepu dostępne są też wina Bag in Box w opakowaniach do 10 litrów, które znakomicie nadają się na spotkania ze znaczną ilością gości i których zaletą jest rozsądny stosunek ceny do jakości i objętości napoju. Sklep Winnica sam sprowadza wina, zatem dostępne są tu alkohole nie spotykane zwykle na lokalnym rynku. Winnica organizuje też degustacje oraz szkolenia, a na szczególne zamówienie wyszukuje i ściąga do kraju doskonałe na upominek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można kupić wino online, a także skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu solenizantowi prezentu z butelką wina.

Siedziba:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]