Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Jeśli chcesz nabyć słoje z kranikiem, koniecznie wejdź na http://bit.ly/2RJAOx7

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych trunków i deserów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Dlaczego warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on używany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania kompotów, lemoniad, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]