Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Drzwi drewniane na wymiar zamówisz na http://tinyurl.com/y6pv9fql

Drzwi wejściowe mają wiele zadań – ochraniają dom przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych, strzegą przed włamaniem się złodziei oraz izolują od harmidru dobiegającego z ulicy. Z jakiego powodu warto zainwestować w drewniane drzwi wejściowe? Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi zewnętrzne drewniane – zestawienie współczesności z tradycją

Kupno drzwi wejściowych to jeden z najistotniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne z uwagi na swoją solidność oraz cechy od dziesięcioleci cieszą się dużą popularnością. Naturalny materiał wspaniale się prezentuje i można go wykończyć na kilka sposobów. Odpowiednio skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, iż rachunki za ogrzewanie nie są za wysokie, a mimo wszystko w domu panuje komfort cieplny. Szukając drzwi do mieszkania warto rozważyć modele o przekroju 92 mm ewentualnie 68 mm. Z uwagi na swoje cechy znacznym powodzeniem cieszą się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna trójwarstwowo klejonego – nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym i deformacji, toteż wyśmienicie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Obecnie drewniane drzwi zewnętrzne posiadają najlepsze uszczelki.

Dwuskrzydłowe drzwi drewniane na wymiar

Producenci świadczą także wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w razie posiadania niestandardowych otworów drzwiowych. Z kolei drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to propozycja dla inwestorów, którym zależy na niebanalnym designie. Jeżeli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, powinniśmy skorzystać z usług firmy, która zrealizuje spersonalizowany wzór na zlecenie, a jednocześnie da długą gwarancję na swój produkt. W drzwiach drewnianych umieszcza się wspaniale wyglądające szyby, np. witrażowe. Kupujący mogą również wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Niezależnie od walorów estetycznych, trzeba także uwydatnić inne atuty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Są one trudne do sforsowania, bowiem w dzisiejszych czasach coraz częściej zaopatruje się je w zabezpieczenia antywłamaniowe. Gwarantuje to lokatorom wysokie bezpieczeństwo. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe mają też trzypunktowy zamek listwowy, a klient może wybrać niski próg drewniany lub aluminiowy. Aby osłonić powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych, do ich produkcji wykorzystuje się środki impregnujące wysokiej jakości.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]