Pasta BHP na wyjątkowo trudne zabrudzenia

Potrzebujesz pasty do rąk? Wejdź na verdeavis.pl.

Rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, kominiarze czy pracownicy warsztatów samochodowych – to tylko niektóre z grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, które trudno usunąć ze skóry. Należą do nich przede wszystkim różnego typu oleje, farby, smary, sadze, a także, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do udostępnienie im środków czystości umożliwiających eliminację takich zabrudzeń. Najbardziej skuteczne są pod tym względem pasty BHP.

Pasta BHP do rąk – jak działa?

Pasta do mycia rąk odróżnia się od innych preparatów myjących stosowanych na co dzień w zwykłych domach. Jako że jest stosowana do usuwania bardzo uporczywych zabrudzeń, powinna wyróżniać się odpowiednimi właściwościami trącymi. To dlatego producenci takich past wzbogacają je o drobinki minerałów lub specjalnie dobranych tworzyw sztucznych, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące użyte w paście do mycia rąk, jak i zabrudzenia, które one czyszczą, mają drażniące działanie. Dobrze więc, by pasta zawierała dodatkowo substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta BHP do rąk – nieodzowna np. w warsztatach samochodowych

Jak już napomknęliśmy, pasta do mycia rąk ma zastosowanie zazwyczaj w zakładach rzemieślniczych, usługowych i przemysłowych. Bez wątpliwości przyda się też w gospodarstwa domowych – będzie bardzo pomocna podczas porządków lub w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]