Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Szukasz hurtowni słoików? Koniecznie powinieneś odwiedzić superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Produkcja żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że spora część rynku wyrobów spożywczych należy do potężnych marek, jest to jednocześnie branża, w której wyśmienicie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile znajdą odbiorcę na swój smakowity, unikalny bądź ekologiczny wyrób. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zabezpieczone tak, by wyrób dłużej zachował świeżość, a więc najlepiej w szklane słoiki i butelki. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, bo nadają się do recyklingu.

Słoiki oraz butelki w hurcie to metoda optymalizacji kosztów

Jasne jest, iż oferty od dystrybutorów adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo żurek, piwo lub marmolady, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Kupno butelek oraz słoików w hurcie jest tym samym dla niego jednocześnie metodą redukcji kosztów, bo zamawiając opakowania na palety na ogół można liczyć na znaczny rabat od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek oraz słoików. W ten sposób również dostanie towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu kupisz butelki i słoiki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i objętości butelki szklane (znakomite do rozlewania piwa, wina bądź soków) i słoiczki. Dostarczane są one do klienta na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 400, 1700, a nawet 2700 sztuk danego pojemnika. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą też odebrać kupiony towar wprost ze składu sprzedającego. Wraz z paletą słoików bądź butelek w hurcie można dodatkowo kupić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]