O rodzajach czapraków dla koni i o tym, gdzie je kupić

Tutaj zamówisz czapraki.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające w czasie jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które gwarantują koniowi komfort, a zarazem osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw świetnie wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeśli potrzebujesz kupić wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, posiadające siateczkę chłonącą pot koni, wykonane z bawełny bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby całkowicie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też dobrze się prezentują. Produkty te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]