Lampa solna – delikatne i kojące światło

Chcesz kupić lampę solną? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Lampy-i-produkty-solne/105.

Niewielkie ozdoby z kamienia i innych minerałów od wieków zajmują miejsce w naszych mieszkaniach. Sprowadzamy je z przeróżnych wypraw po Europie, a niekiedy kupujemy pod wpływem impulsu, bowiem harmonizują ze stylem, w jakim urządzone jest wnętrze. Rzadko jednak są to rzeczy funkcjonalne – najczęściej służą po prostu jako ozdoby. Minerałem, z którego można jednak wyprodukować obiekty używane na co dzień, jest sól kamienna. Wytwarza się z niej przeważnie lampy, ale również inne przybory.

Lampy solne są dostępne w trzech odcieniach

Lampy solne są ładne i łatwo można je dobrać do wystroju wnętrza, bowiem są sprzedawane w trzech kolorach (białym, różowym, szarym) i w wielu ich odcieniach. Każda lampa solna jest unikatowa, bowiem nie ma brył soli o takich samych kształtach oraz wzorze krystalizacji. Ogromnie popularne są lampy solne, których klosze wyróżniają się nieregularną, nie obrobioną powierzchnią. Coraz częściej jednakże rzemieślnicy parający się robieniem tych lamp, nadają im finezyjne kształty, np. sześcianu bądź piramidy.

Lampy solne – z ich pomocą skuteczniej się wyciszysz

Mnóstwo osób wierzy, iż lampy solne mają pozytywne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Przypisuje się im zwłaszcza właściwość jonizacji powietrza, innymi słowy generowania anionów, które równoważą te wytwarzane przez wszędobylska elektronika. Aniony poprawiają jakość powietrza oraz ułatwiają swobodne oddychanie między innymi ludziom borykającym się z astmą bądź alergią. Światło, jakie emitują tego rodzaju lampy, jest uspokajające i łagodne, toteż poleca się używanie ich ludziom, którym dokucza stres albo bezsenność, gdyż z ich pomocą można szybciej się zrelaksować. Ale z soli kamiennej nie tworzy się jedynie lamp solnych. Produkuje się z nich także pojemniki na drobiazgi i cudowne świeczniki, a większe bloki z soli używa się w aranżacji domów oraz gastronomii.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]