Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Jeśli szukasz kontenerów budowlanych, koniecznie wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery stalowe – postaw na najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z wielu wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach częstokroć stosowane są również kontenery do transportu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]