Gdzie wykorzystuje się blachy trapezowe?

Na regamet.pl uzyskasz więcej informacji o blacha trapez.

Blachy trapezowe tworzą wytrzymałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być stosowane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Trapez na dach – niedroga a jednocześnie odporna blacha

Nazwa blach trapezowych czerpie od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony również ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej stosowana do kładzenia pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrym stanie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie może być zamontowana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa wyśmienicie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Dobrze prezentuje się na obiektach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być również używana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych okoliczności nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie również wspaniale prezentować się jako wykończenie magazynów, wiat czy budynków gospodarczych. Blachy trapezowe dachowe dachową należy kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż materiał jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08