Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

W tym miejscu znajdziesz gąsior do wina

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – wyjątkowy prezent

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako oryginalny prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu, urodzin lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także znakomita ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół balon do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez trudu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe balony na wino wytworzone są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]