derka, końska derka

Derki dla koni – komfortowe okrycie ochronne

Derki to specjalne przykrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, a także osłonę przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można obecnie zamówić w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się wyróżniają?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych modelach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Końska derka – akcesoria dodatkowe

Dobrze dobrana derka dla konia to nie wszystko – istotne są też profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, jak również gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wybrany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]