Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Renault części zamienne. Dowiedz się więcej na france-car.com.pl

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które często ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, silnika, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu skarżą się posiadacze Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]