Crash pady, uchwyt dla pasażera i inne niezbędne akcesoria motocyklowe

Jeśli potrzebujesz akcesoriów motocyklowych, koniecznie sprawdź https://tinyurl.com/y3cbxcs2.

Przemieszczanie się jednośladem to radość sama w sobie. Istnieją sposoby na to, aby jazda na motocyklu dawała o wiele więcej frajdy, a równocześnie była bezpieczna i wygodniejsza. Umożliwią to trafnie dobrane akcesoria, w które kierowcy powinni zaopatrzyć swoją maszynę. Wybór takich akcesoriów motocyklowych jest duży i znajdą się tu produkty, w których najistotniejsza jest funkcjonalność, jak i gadżety, które wpływają na prezencję maszyny. Omawiamy te najciekawsze oraz niezwykle przydatne.

Akcesoria motocyklowe – owiewki skierują strumień powietrza w górę

Im szybciej mkniemy, tym większy oraz silniejszy strumień powietrza naciera na twarz motocyklisty. Wiąże się to ze znacznym dyskomfortem. Ostry wiatr przyczynia się do intensywnego odczuwania zimna. Powietrze o dużej prędkości natęża także poziom hałasu otaczający motocyklistę oraz powoduje, że na szybce kasku roztrzaskują się insekty, co znacznie obniża widoczność. Podobnym problemom można tymczasem zapobiec montując owiewkę, która skieruje nurt powietrza w inną stroną.

W jakie pozostałe akcesoria motocyklowe warto się zaopatrzyć?

Przydatny uchwyt dla pasażera

Motocykliści często podwożący pasażerów powinni zatroszczyć się o ich wygodę i bezpieczeństwo. W tym przypadku nieodzowny będzie specjalny uchwyt dla pasażera, który zapewni mu większą stabilność.

Crash pady oraz tank pady

Jazda na motorze niestety nierozłącznie związana jest z groźbą upadku. Rozważny oraz spokojny styl jazdy w znacznym stopniu zmniejsza to niebezpieczeństwo, jakkolwiek nie niweluje go kompletnie. Oprócz ochrony samego kierowcy, trzeba zadbać również o osłonę pojazdu. W tym pomogą crash pady oraz tank pady, czyli małe moduły, które można montować na licznych częściach motoru (m.in. na zbiorniku paliwa bądź do tylnej i przedniej osi). Zbierają one dużą część energii podczas upadku, a równocześnie chronią powierzchnię lakieru przed potencjalnym zarysowaniem.

Siedziba:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]