Chrupiące pieczywo, świeże warzywa – co kupisz w delikatesach online

Szukasz szczegółowych informacji o zakupach spożywczych online? Dobrze trafiłeś! Skieruj się tu.

Trudno jest uciec od potrzeby wykonywania zakupów spożywczych. Można wytrzymać bez mnóstwa produktów, lecz bez zdrowych owoców oraz warzyw jest raczej ciężko. Niestety często sytuacja zawodowa lub życiowa sprawia, iż coś tak przyjemnego jak zakupy, może być czynnością uciążliwą. Wtedy na ratunek nadciąga sposobność zamówienia zakupów z dostawą do domu.

Zakupy spożywcze online – usługa pomocna w licznych sytuacjach

Powszechny dostęp do internetu wpłynął w ostatnich kilku latach korzystnie na wzrost sprzedaży online w Polsce. Ze względu na bezustannie ewoluujący się rynek i potrzeby konsumentów, wiele przedsiębiorstw korzystających do tej pory tylko z zwykłych kanałów handlu, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tym kierunku skierowała się również branża spożywcza, która na ogół rzadko oferowała zakupy z dostawą do zamawiającego. Dziś z delikatesów online korzysta wiele przeróżnych grup konsumentów. To między innymi osoby zatrudnione w systemie zmianowym, co nie daje im możliwości zrobienia zakupów w godzinach gwarantujących zakupienie w markecie świeżych produktów, rodzice niemowląt, osoby zajmujące się opieką schorowanych członków rodziny, ale też osoby w podeszłym wieku, dla których częste wyjścia do pobliskiego marketu mogą okazać się zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych przez internet korzysta się także dla komfortu – to doskonała oszczędność czasu, który można przeznaczyć na ćwiczenia albo inne przyjemności.

Delikatesy online – dowóz pod wybrany adres w 2 dni

Zamawiając zakupy spożywcze przez internet w e-sklepie Skowronek z Krakowa mamy dostęp do mnóstwa zawsze świeżych produktów, nie tylko warzyw i owoców, ale także wędlin, mięs oraz ryb wytwarzanych tylko przez solidnych oraz sprawdzonych polskich producentów. Co więcej sklep sprzedaje aromatyczne, tradycyjne pieczywo wypiekane w piekarni słynnej nie tylko w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Zamówienia złożone w delikatesach online Skowronek są dostarczane na wskazany adres w terminie 48h, a za zamówienia za określoną kwotę oferowana jest bezpłatna dostawa. Za zakupy można zapłacić kartą przy odbiorze.

Siedziba:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]