Chemia przemysłowa – utrzymanie czystości na co dzień

Szukasz artykułów higienicznych? Powinieneś odwiedzić ten adres

By utrzymać porządek – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są stosowne środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo prac będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z trudnymi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw

Oferta chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z rozmaitych powierzchni – także tych porowatych i tym samym trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o pozbywaniu się specyficznych zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów, ognisk pleśni czy też graffiti.

Pielęgnacja powierzchni za pomocą chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni szczególnie narażonych na wandalizm i destrukcyjne działanie różnorodnych elementów. Znajdziemy wśród nich specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, środki do osłony metali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, jak również impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna. Warto dodać, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im ładny wygląd.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]