Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Chcesz kupić panele dachowe? Skieruj się na tę stronę.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie cechy odróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Czy opłaca się ich używać? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich użycia.

Blachy na rąbek – odporność i piękny wygląd

Blachy na rąbek zyskują coraz większe uznanie, bowiem idealnie łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Bardzo dobrze wyglądającą oraz trwałą blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w nowoczesnych domach, jak i obiektach budowlanych, w których nieodzowna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek są dostarczane na teren budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz bez niespodziewanych komplikacji. Takie pokrycie dachowe idealnie komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem minimalistycznym bądź dworkowym), a jednocześnie jest niepodatne na korozję oraz trwałe.

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem użytej technologii oraz trwałości. Panele te są wykonywane z grubej blachy, a następnie wykończone dodatkową powłoką gwarantująca osłonę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. śnieg i deszcz bądź promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych modelach, co umożliwia dopasowanie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na minimalizację wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio od dystrybutora.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08