wyprawy w góry, wyprawy górskie

Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Kochasz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym globtroterem, który docenia rzetelnie opracowane i bezpieczne eskapady nadzorowane przez profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Exploruj.pl organizuje trekkingi, których celem są łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do miłośników górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które preferują aktywne spędzanie wolnego czasu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. Aby wziąć udział w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to wyprawa dla osób sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o sporej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Pozwalają przy tym urzeczywistnić marzenia i poznać swoje reakcje w niecodziennych okolicznościach. Firma zatrudnia zawodowych liderów i przewodników znających na wylot charakter górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielących się posiadanym doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć ewentualne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity i Alpy.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]