Obozy tenisowe

Obóz tenisowy - zobacz unikalną ofertę

Wakacje to okres, który można przesiedzieć w pokoju, oglądając po kolei seriale. Można również spędzić je aktywnie. Ciekawą możliwością spędzenia wakacyjnego czasu jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – atrakcje

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Przeważnie lekcje odbywają się w 4-osobowych grupach po trzy h treningu każdego dnia. Poza tym, dzieci uczęszczają na basen oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innych grach. Nie zabraknie też zwiedzania muzeów i lokalnych zabytków. Z kolei w czasie pieszej wycieczki można poznawać lokalną przyrodę.

Obóz tenisowy – popularne destynacje

Myli się ten, kto myśli, że najlepsze wakacje to wyjazdy poza Polską. Aby przeżyć coś wyjątkowego nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ciekawie może być w Beskidach. Właśnie w takich regionach organizuje się najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – odbiorcy

Obozy tenisowe kierowane są głównie do młodzieży. Świetnie bawić się będą zarówno nastolatki, jak i mniejsze dzieciaki. Na rynku znaleźć można również oferty dla osób dorosłych.

Siedziba:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]