Wirtualny spacer z modelem 3D – zwiększ rozpoznawalność swojego biznesu

Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących sporządzania wirtualnego spaceru 3D, skieruj się tutaj.

Wnętrza 3D to najlepsza metoda na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, z których planują korzystać. Dla większości klientów opcja obejrzenia danego wnętrza przed skorzystaniem z konkretnej oferty jest niesłychanie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Czym zatem są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację do promocji i dlaczego warto to robić? Odpowiedź na te pytania przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie sporej ilości fotografii model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest rozkład wszystkich lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, przybliżać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się użytkownikom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do kompletnej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można również wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To opcja ciesząca się sporą popularnością. Polega ona na tym, że oprócz przeglądania samego modelu 3D wnętrza, np. siedziby firmy bądź hotelu, jesteśmy w stanie przejść za pojedynczym kliknięciem do dowolnego lokalu, a następnie zacząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość również przemieszczać się do innych wnętrz tak samo jak w rzeczywistości.

Jak mogę użyć wnętrza 3D?

Z wykorzystaniem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo pokazać klientom dany budynek i jego wnętrza. Tę metodę promocji można użyć do prezentacji baru, hotelu czy pracowni, a także po prostu zademonstrować dużemu gronu zainteresowanych wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy również wykorzystać, jeśli sprzedajemy posiadłość, żeby przyszli klienci byli w stanie dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest kilka argumentów, dla których opłaca się wykonywać modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Główny z nich to opcja umieszczania ich w Mapach Google, na naszej stronie firmowej lub dodanie ich do wielu pomocnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również doskonałą możliwość przekonania klientado wybrania naszych usług. Osoby, które poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo zaczną mieć do niego o wiele szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to także znakomita metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, gdyż aktualnie – mimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm jej nie stosuje. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — należy po prostu powierzyć jego opracowanie doświadczonemu fotografowi.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]