Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

Promocja firmy w Mapach Google - więcej o tej usłudze.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie obowiązkowy punkt promocji marki w internecie. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla internautów wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać nowych klientów. Istnieje fenomenalny sposób, aby wśród sporej ilości podobnych firm w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Dlaczego należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej lokalizacji

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od tego momentu będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników, którzy szukają konkretnych ofert, przedsiębiorstw lub marek. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby wyprzedzić konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, należy wykonać kilka dodatkowych kroków, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należy do nich uzupełnienie w wizytówce GMF stosownego opisu firmy, wszelkich aktualnych informacji, umieszczenie estetycznych fotografii i adresu strony internetowej firmy. Jest także inny świetny sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas na tle wielu marek, ponieważ nadal niewiele firm go używa. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer 3D – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub lokal. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i zajrzeć do pomieszczeń. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na różnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Wciąż jednak niewiele firm postanawia ją zastosować, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma wiele zalet i jest skuteczną metodą na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszego sklepu, hotelu czy punktu usługowego, dużo łatwiej dadzą się przekonać do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na stworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]