Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Skieruj się w to miejsce jeżeli chcesz zlecić pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort użycia go w celu wyszperania potrzebnych towarów i usług przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce teraz być zauważonym w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie znaczy, że klienci do nas trafią – kluczowa jest bowiem widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych firm, działających jedynie w określonym województwie albo wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie czy też w Katowicach, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swoim mieście

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych albo usług stosują najczęściej frazy lokalne, to znaczy mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “restauracja japońska kraków”, “sklep sportowy kraków” czy “wizażystka kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla drobnych podmiotów na pokazanie swoich usług ewentualnym klientom, mieszkającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że strategia SEO zorientowana jest na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, np. poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz projektowaniem stron internetowych od ponad dekady. W trakcie tego okresu dobrze poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i w ten sposób trafić do nowych klientów. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozbudowę contentu oraz pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może sprawdzać codziennie efekty pozycjonowania.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]