Powody dla których warto wykorzystać zdjęcia sferyczne na Facebooku

Zdjęcia 360 stopni. Wejdź na www.fotografsv.pl, aby skorzystać z usług specjalisty.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezmiernie atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania pomieszczeń przedsiębiorstw czy lokali usługowych. Najczęściej widzimy je wędrując po Google Street View lub wizytówkach Google Moja Firma, ale również napotykamy je na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on opublikowanie na profilu firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak więc możesz zastosować panoramy sferyczne do wyróżniania Twojej marki? Zalecenia przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Jak działają panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które można oglądać pod różnymi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii sprawia wrażenie realnego przebywania w oglądanym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku dają możliwość obejrzenia budynku, nieruchomości czy lokalu poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju tworzy się z pomocą dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców jedyne co różni je od zwykłych zdjęć cyfrowych to możliwość wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem manipulacja nim w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – promuj swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to doskonała metoda na wyróżnianie Twojej firmy bądź biznesu. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości przedstawienia wnętrza hostelu, biura albo lokalu usługowego. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej intrygująca oraz pomaga gruntownie zapoznać się z danym miejscem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na postrzeganie naszej firmy przez klienta i podniesie jego zaufanie do oferowanych przez nas usług, co zaowocuje dużo większym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Panoramy sferyczne warto opublikować na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy działalność, która opiera się na najwyższej jakości wnętrzach (jak przykładowo hotel bądź sale konferencyjne), ale również jeśli pragniemy pokazać naszym klientom miejsce, w którym działamy czy też nakłonić zainteresowane osoby, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Do przygotowania panoram 360 stopni zatrudnij specjalistę!

Wykonanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż w teorii jest możliwe do opracowania na własną rękę, jednak do celów reklamowych wskazane jest zatrudnić doświadczonego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność przygotowania wysokiej jakości fotografii, które ponadto będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także droga czy trudno dostępna. Fotografów polecanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google oraz opublikowali wyznaczoną ilość poprawnych zdjęć 360 stopni.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]