Flobo – automatyczna obsługa należności

Jeżeli jesteś zainteresowany automatyczną księgowością, koniecznie kliknij tu.

Przedsiębiorcy nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a w tym samym czasie zredukować czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Co oferuje Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie kontroluje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko większych firm, ale także i tych małych, które w miesiącu obsługują jedynie sto faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, szczególnie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie napotykają problemy z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje przelewy z tytułu abonamentów, tym samym bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach językowych lub prywatnych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hostele, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]