Wyjątkowa biżuteria z koralem

Szukasz biżuterii z koralem? Skieruj się tu

Biżuteria z koralem jest nie tylko niezwykle elegancka, ale posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral wywodzi się od słowa “gord”, które znaczy amulet. Koral, nazywany kwiatem morza, symbolizuje bogactwo i siłę. Wiele osób wierzy, iż biżuteria z koralem strzeże przed złą energią i działa wyciszająco na wzbudzone emocje. W mitologii, koral poświęcano bogini Wenus, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci zaś, miały być strzeżone przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie stroju

Mówi się, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie mniej jednak elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, w związku z czym idealnie nadaje się do codziennych kreacji, ale też na ważne uroczystości. Koral spotykany jest kolorach: różowym, czerwonym oraz niebieskim.

Właściwości lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu medycznym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, dodatnio wpływa na układ krwionośny. Osobom skarżącym się na niedożywienie, zaleca się zakładanie biżuterii z koralem w formie zawieszki na szyję. Właściwości korala szczególnie połączone są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i spokojne życie .

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]